85نماد اسکاری ازبرترین‌های‌هالیوود+عکس

ساعاتی پیش از پوستر رسمی هشتاد و پنجمین دوره مراسم اسکار رونمایی شد. اولی ماس، طراح نابغه و مشهور، این پوستر فوق العاده زیبا را طراحی کرده است.

به گزارش کافه سینما، ساعاتی پیش از پوستر رسمی هشتاد و پنجمین دوره مراسم اسکار رونمایی شد. اولی ماس، طراح نابغه و مشهور، این پوستر فوق العاده زیبا را طراحی کرده است.

بزرگترین چالش ماس در طراحی این پوستر، خلق تصویری بود که برندگان جایزه بهترین فیلم را از بدو شروع فعالیت آکادمی در سال 1927 تا همین سال گذشته‌ی میلادی در سبک و سیاقی مینی مالیستی پوشش دهد و همانطور که می بینید نتیجه کار در نوع خود دستاورد قابل توجهی به شمار می رود.

برای دیدن سایز اصلی روی عکس کلیک کنید
برای دیدن سایز اصلی روی عکس کلیک کنید

 

اسکارلت اوهارای سال 1939، جوان معلول از جنگ برگشته در «بهترین سالهای زندگی ما»ی ویلیام وایلر در سال 1946، سر توماس مور «مردی برای تمام فصول» زینه مان در سال 1966، قامت پدرخوانده (ها) در سالهای 1972 و 1974، مایکل و رولت روسی در «شکارچی گوزن» سال 1978، «فارست گامپ» نشسته بر صندلی در سال 1994 و.......حالا از شما دعوت می کنیم که پوستر باکیفیت را در اندازه‌های بزرگ دانلود کنید، و بقیه فیلمهای برنده اسکار بهترین فیلم را حدس بزنید. این یک بازی کوچک عشق سینمایی در کافه سینما، برای علاقه‌مندان ایرانی سینماست.

/ 0 نظر / 4 بازدید