شورای ملی و دیگر هیچ !!

نشست شورای به اصطلاح ملی ایران و چند نکته جالب: البته با سند :-)
1. قبل از نشست، فیس بوک شورای ملی در مطلبی به اعضای شرکت کننده به شکل زننده ای اعلام کرد که "توجه داشته باشید که مسئولین امنیتی در لحظه ورود به تالار مجمع هرگونه خوراکی، مواد مایع حتی آب آشامیدنی، کاغذ، کتاب، پارچه و .... را گرفته و همانجا آنها را از بین می بردند. شما تنها می توانیدبالوازم شخصی از جمله تلفن همراه، رایانه دستی به تالار وارد شوید."
وقتی برای اعضا هیچ احترامی قائل نمی شوید چطور انتظار میرود برای مردم احترام قائل شوید؟
 

 

2. در فیس بوک شورای ملی ایران به اعضا اعلام شده که به پاریس بیایید و سپس منتظر باشید تا مکان و زمان نشست برای شما ایمیل میشود !
نشستی که از اول انقدر امنیتی برگذار میشود و آن هم در کشوری که امنیت و دموکراسی موج میزند نشان از چیست؟
3. شخصی به نام لهراسب زینالی بعنوان نماینده سازمانی جنبش آذربایجان قرار بوده در این نشست شرکت کند و کارت ورود هم داشته ولی به این نشست راه داده نشد !!!
 

 

4. پوشش خبری ، زاویه دوربین و کیفیت پخش این نشست بسیار مهم !! بسیار خسته کننده و با زاویه بد چطور میتواند انتظارها را برای تغییری شیک و تمیز را برآورده کند.
 

 

5. در طی نشست ناصر محمدی با توجه به هرج و مرج بین حضار، عنوان میکند ""
که ما بلد نیستیم چکار باید انجام بدیم، دفعه اول ما هست که چنین نشستی برگزار میکنیم چطور از ما انتظار بالایی دارید. در ادامه محمدی گفت که : شاهزاده هم گفتند که از اول بچگی به من خوردن و نوشتن و حرکت کردن یاد دادن ، به من رهبری اپوزیسیون یاد نداده اند که !!
6. در حین پوشش خبری در شبکه هم هراز چند گاهی یه ریپورتاژ میرن ! اونم وسط نشست ! به نظر شما این سانسور نیست ؟؟؟
در آخر هم باید بگم به خاطر این میگم شورای باصطلاح ملی ، چون شورایی که 75 میلیون ایرانی داخل کشور هیچ نقشی نه در انتخاب اعضا و نه انتظارات مردم ایران داره چطور میتونه ملی باشه ؟ بهتره بگیم شورای سلطنت
حالا شما بگید
شورای ملی داریم ؟!
/ 3 نظر / 4 بازدید
مرورگر

از انتشار خبرهای بروز سیاسی شما متشکرم...

محمد

خبر بسیار عالی اطلاع رسانی و تحلیل گردیده است . با تشکر از نوسینده خبر.

omid

به روز بودن وبلاگ شما در مورد خبر های سیاسی جای تقدیر دارد.