آخرین دستور «حاج همت»+سند

سندی که می بینید، آخرین دستور کتبی است که حاج همت پیش از شهادتش، به دست خود نوشته است:

به گزارش جهان نیوز، محمد ابراهیم همت، در 12 فروردین 1334 در شهرضا به دنیا آمد. پس از دریافت دیپلم متوسطه، وارد دانشسرای تربیت معلم شد و در سال 1354 فارق التحصیل گردید و معلم شد. او از فعالین سیاسی استان اصفهان علیه حکومت پهلوی بود و پس از پبروزی انقلاب اسلامی، ابتدا به جهاد سازندگی و سپس به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست. ابراهیم همت پس از شهادت حاج احمد متوسلیان در لبنان در سال1361،  به فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله(ص) منصوب شد و تا زمان شهادتش در عملیات خیبر در تاریخ 17 اسفند 1362، این مسئولیت را بر عهده داشت.
محمد ابراهیم همت که در سال های جنگ به "حاج همت" معروف شد، از محبوب ترین فرماندهان سال های دفاع مقدس به شمار می رود و روحیات و اخلاقش زبانزد رزمندگان دفاع مقدس بوده و هست.
سندی که می بینید، آخرین دستور کتبی است که حاج همت، ده روز پیش از شهادتش، به دست خود نوشته است:
بسیجیان دریادل از پیاده روی زیاد خسته میشوند لذا لازم است امشب چند تویوتا +سه یا چهار کمپرسی با یک مسئول بفرستید نزد دستواره. همچنین وسایل حمل و نقل دو گردان قدس کرج را به خط بدهید.

/ 1 نظر / 4 بازدید
parscloop.com

سلام دوست عزیز ! قالب جدید سایتم آماده شد لطفا بهم سر بزن و نظربده اگه هنوز لینکم رو ثبت نکردی ، منو با اسم : پارس کلوپ لینک کن و بگو با چه اسمی لینکت کنم ممنون ، منتظرت هستم