سیاستمداران غربی و پیشتازی در فساد اخلاقی + عکس

"بیل کلینتون" که متولد ۱۹ اوت ۱۹۴۶ میلادی است و از سال ۱۹۹۳ میلادی تا ۲۰۰۱ میلادی در جایگاه شخص اول ایالات متحده ی آمریکا قرار گرفته بود، با رکورد شش ارتباط افشا شده، به همراه سی و پنجمین رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در جایگاه نخست قرار دارد.

وی قبل از آغاز ارتباط رسمی خود با خانم "Hillary Diane Rodham Clinto" در سال 1971 میلادی،  ارتباطی غیر رسمی با خانم "Norris Church Mailer" داشته است.

"بیل" در سال 1971 میلادی، پس از ازدواج رسمی خود با خانم "Hillary Diane Rodham Clinton" این ارتباط را به صورت رسمی تا به امروز حفظ نمود، اگر چه در این میان از سال 1978 میلادی تا 1990 میلادی، با خانم "Gennifer Flowers" به صورت غیر رسمی ارتباط داشته است.

علاوه بر این "بیل کلینتون" سال 1982 میلادی را با خانم "Elizabeth Ward Gracen" و سال 1983 میلادی را با خانم "Sally Perdue" سپری نمود.

آخرین ارتباط افشا شده ی "کلینتون" مربوط به رابطه ی او با خانم "Monica Samille Lewinsky" است.

رابطه ای که از نوامبر 1995 میلادی تا به آوریل 1999 ادامه داشت و تنها به دلیل سوگند دروغ جناب رییس جمهور، ماهیتی قضایی به خود گرفت.

همانگونه که اشاره شد سی و پنجمین رییس جمهور ایالات متحده آمریکا نیز همچون "کلینتون" با شش رابطه، هم مرتبه ی محسوب می شود.

"جان فیتزجرالد کِنِدی" سی و پنجمین رییس جمهور ایالات متحده آمریکا که طی دوران زندگی خود با شش زن ارتباط افشا شده برقرار نموده است.


"جان فیتزجرالد کِنِدی" (John Fitzgerald "Jack" Kennedy)

"کندی" که متولد ۲۹ مه ۱۹۱۷ میلادی است و از سال ۱۹۶۱ میلادی تا زمان به قتل رسیدن اش درسال ۱۹۶۳ میلادی، اداره ی این کشور را به عهده داشت، قبل از ازدواج رسمی خود با خانم "Jacqueline Lee "Jackie" Bouvier Kennedy Onassis" در سال 1951 میلادی، با سه زن به نام های "Audrey Hepburn" ، "Gene Eliza Tierney" و "Kim Novak" ارتباط غیر رسمی داشته است.

همچنین "جان اف کندی" پس از ازدواج رسمی خود با خانم "Jacqueline Lee "Jackie" Bouvier Kennedy Onassis" در ماه مه سال 1951 میلادی، از دو خانم دیگر نیز به عنوان شریک جنسی ارتباط داشت.

خانم "Marilyn Monroe" که از 1954 میلادی تا به سال 1962میلادی با "کندی" ارتباط غیر رسمی داشت؛ و خانم "Marion "Mimi" Alford" که از ژوئن 1962 میلادی تا نوامبر سال بعد "هم باش" کندی بود.البته شباهت میان "کندی" و "کلینتون" به برابری تعداد ارتباطات افشاء شده ی آنها و یا مسایلی از قبیل دموکرات بودن هر دو آنها محدود نمی شود.

"کندی" و "کلینتون" هر دو در رابطه ششم خود دچار مشکل بودند و همانطور که پرونده "مونیکا" دوران ریاست جمهوری چهل و دومین رییس جمهور آمریکا را ختم نمود، پرونده "میمی" نیز اختامیه ی دوران ریاست سی و پنجمین رییس جمهور، ایالات متحده ی آمریکا محسوب می شود. 


پرونده ی "میمی" نیز اختامیه ی دوران ریاست سی و پنجمین رییس جمهور آمریکا   پرونده ی "مونیکا" دوران ریاست جمهوری چهل و دومین رییس جمهور آمریکا    


اما در طول تاریخ 230 ساله  مدنیت آمریکا و حاکمیت دو حزب جمهوری خواه و دموکرات، هیچگاه جمهوری خوهان آمریکا نتوانستند به رکورد شش ارتباط با جنس مخالف برای رئیسان جمهور این حزب برسند.

بالاترین تعداد تعدد زوجات روئسای جمهور این حزب مربوط به "رونالد ویلسون ریگان" می باشد.
ریگان به عنوان چهلمین رییس جمهور آمریکا که از حزب جمهوری خواه این کشور می باشد و  از سال ۱۹۸۱ میلادی تا ۱۹۸۹ میلادی به عنوان نفر اول ایالات متحده در ظاهر اداره ی کشور را بر عهده داشت، با سه زن رکورد بیشترین ارتباط را در میان جمهوری خواهان رئیس جمهور از آن خود ساخته است.


"رونالد ویلسون ریگان" (Ronald Wilson Reagan)
"ریگان" که متولد ۶ فوریه ۱۹۱۱ میلادی بود و در ۵ ژوئن ۲۰۰۴ میلادی مُرد، در طی دوران زندگی خود با سه زن ارتباط داشت؛ البته ارتباطی کاملا رسمی و نه مخفیانه.

اولین این روابط مربوط به سال1937 میلادی و ارتباط "ریگان" با خانم "Julia Jean Turner" می‌باشد؛ ارتباطی که تنها یک سال به طول انجامید و "ریگان" رسما از ژانویه 1940 میلادی تا به ژوئن 1948 میلادی را با "Jane Wyman" سپری نمود.

"رونالد ریگان" سال 1949 میلادی را با خانمی جدید به نام "Nancy Davis Reagan" آغاز نمود و تا به انتها به او اکتفا نمود و ارتباطی رسمی با زنی دیگر بر قرار ننمود.آنچه که گذشت اگر چه رکورد داران تعدد زوجات در آمریکا بود، اما واقعیت تعدد زوجات از وجاهتی رسمی در دنیای لیبرال برخورار است.

به طوری که در فرانسه آزاد که فهم لیبرال و حقوق بشر را صادرات جمهوری های خویش می داند؛ و در جمهوری پنجم این کشور، ششمین رئیس جمهور با پنج رابطه دوشادوش رقبای آمریکایی از مدافعان سر سخت حقوق زنان در دنیا محسوب می شوند.
 

" نیکلا سارکوزی" (Nicolas Sarkozy)

"نیکلا سارکوزی" که متولد ۲۸ ژانویه ۱۹۵۵ میلادی است و به عنوان ششمین رئیس جمهور فرانسه در جمهوری پنجم این کشور تنها برای یک دوره و آن هم از ۱۶ مه ۲۰۰۷ تا ۱۵ مه ۲۰۱۲ میلادی بر این کشور حکومت نمود با ثبت پنج را بطه رکورد دار آزادی در فهوم اروپایی است.

وی قبل از آغاز ارتباط خود با خانم "Marie-Dominique Culioli" در سپتامبر سال 1982 میلادی، ارتباطی غیر رسمی با خانم ناشناسی به نام "Anne Fulda" داشته است.

ار تباط "نیکلا" با خانم "Marie-Dominique Culioli" تا به سال 1996 میلادی ادامه دارد؛ اما دراین میان وی ارتباط رسمی خود را خانم "Cécilia María Sara Isabel Attias" در دومرحله آغاز می نماد.

مرحله ی اول از سال 1988 میلادی آغاز و تا به سال 1989 میلادی ادامه می یابد.

و مرحله ی دوم که از اکتبر 1996 میلادی آغاز شد و نهایا در اکتبر 2007 میلادی فعلا موقتا و به صورت رسمی به پایان رسیده است.

"نیکلا سارکوزی" قبل از پایان ارتباط رسمی قبلی خود و آغاز ارتباط رسمی جدید خود با خانم "Carla Bruni-Sarkozy"، در ماه های پایانی سال 2007 میلادی، عملا این سال را با خانم "Laurence Ferrari" سپری نمود و به این ترتیب توانست با پنج ارتباط افشا شده، بیشترین رکورد تعدد زوجات را به نام خود به ثبت برساند.

پس از فرانسوی ها، آلمانی ها با افشای 4 ارتباط توسط صدر اعظم پیشینان در مقام دوم تعدد زوجات در اروپا می باشند.

بر این اساس اگر چه "گرهارد فریتز کورت شرودر" آلمانی که از سال ۱۹۹۸ میلادی تا ۲۰۰۵ میلادی صدارت اعظم آلمان را به عهده داشت، توانسته با ثبت چهار ازدواج رسمی رکورد داری بیشترین ارتباط را پس از فرانسوی ها از آن آلمانی ها سازد.
 

"گرهارد فریتز کورت شرودر" (Gerhard Fritz Kurt Schröder)

"شرودر" که متولد ۷ آوریل ۱۹۴۴ میلادی است، سال 1968 میلادی تا 1972 میلادی را در کنار خانم "Eva Schubach" سپری نمود.

وی پس از طلاق خانم "Eva Schubach"، رابطه ی جدیدی را با خانم "Anne Taschenmacher" در همان سال آغاز نمود؛ رابطه ای که تا به سال 1984 میلادی ادامه داشت و در نهایت به طلاق انجامید.

سومین رابطه ی رسمی "شرودر" با خانم "Hillu Schwetje" بود، رابطه ای که در ماه ژوئن سال 1984 میلادی آغاز شد و تا به سپتامبر سال 1997 میلادی ادامه داشت و در نهایت همچون دو مورد قبل به طلاق انجامید.

آخرین رابطه چه "گرهارد شرودر"، مربوط به ارتباط او خانم "Doris Schröder-Köpf" می باشد. رابطه ای که پس از طلاق خانم "Hillu Schwetje" در سال 1997 میلادی آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد.تفاوت وضعیت "تعدد زوجات" در میان مسئولین آلمانی، فرا جنسی بوده و صدراعظم فعلی این کشور یعنی خانم " آنگلا مرکل" با دو ازدواج شاخصی از برای این امر محسوب می شود.

خانم "آنگلا دوروتئا مرکل" که متولد ۱۷ ژوئیه ۱۹۵۴ میلادی و دبیر کل اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان است.

 
خانم مرکل که از ۲۲ نوامبر ۲۰۰۵میلادی در مقام صدارت اعظم آلمان قرار دارد، اولین بانویِ صدراعظم در تاریخ آلمان محسوب می شود. 1977

 

وی در سال 1977 میلادی با آقای " اولریش مرکل" ازدواج نمود؛ ازدواجی که پس از حدود پنج سال زندگی مشترک در سال 1982 میلادی به متارکه و نهایتا طلاق منجر شد.

مرکل که پس از طلاق با آقای "یوآخیم زاوِر" دوستی عمیقی داشت نهایتا در 30 دسامبر 1998 میلادی با وی ازدواج نمود و همراه با او به مقام صدارت اعظمی آلمان نایل آمد.
پیشتر که انسان تحت سلطه خداوند زیست می کرد، زندگی او در انبوهی از پرده ها پوشیده بود، پرده هایی از عرف و شرع که خدا برای پاره کردن و عبور از آن ها مجازات های سختی در نظر گرفته بود. در روزگار معاصر که انسان تحت سلطه خویش زندگی می کند، مجالی یافته برای دریدن پرده هایی که دور او و زندگی او کشیده شده بودند. انسان آزادانه تمام پرده ها را می درد به این امید که در ورای پرده های دریده شده آرامش یابد. تغذیه، پوشش، روابط خارج از چارچوب، تجارت، ورزش، دانش و ... عرصه ای از زندگی انسان اومانیسم نمانده که حریم های موجود در آن برداشته نشده باشد، پتانسیل های بالقوه آزادی که جان لاک و همفکرانش به انسان هدیه دادند از انسان حیوان برهنه ی خودخواه هوی پرست رباخوار شهوت رانی ساخت که برای ارضای میل آزادی خواهی خود هر روز دنبال پرده ی جدیدی برای دریدن می گردد.
/ 2 نظر / 4 بازدید
پیشنهاد عالی

تبلیغات شما در وب سایت بزرگ بیست مووی روزانه بیش از 50000 مشاهده سایت بیش از 9000 بازدید مطابق با آمارگیر معتبر وبگذر با بیش از 4000 گیگابایت فیلم و آرشیوی کامل از تمامی سریال ها و فیلم های روز دنیا با ما با کمترین هزینه دیده شوید ... آدرس: http://20movie3.ir Email: info@20Movie3.ir فروشگاه دارید؟ فروش محصولاتتان را چندین برابر کنید وب سایت خدماتی دارید؟ خدماتتان را به راحتی به بیش از 300 هزار نفر معرفی کنید وب سایت دانلود و یا تفریحی دارید؟ براحتی با هزینه ای بسیار کم رتبه و بازدید خودتان را چندین برابر کنید منتظر تماس شما هستیم. بیست مووی

fars

گاهي شانس فقط يک بار به آدم رو مياره پس بايد قدرش رو دونست بهترين فرصت زندگي شما براي ثروتمند شدن مجموعه اي بي نظير براي اولين بار در ايران براي کساني که مي خواهند بهتر زندگي کنند و از کمترين وقت و هزينه بيشترين سود را ببرند.براي آگاهي از جزييات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد. http://www.fars.eoo.ir