اسراییل در آماده باش حمله احتمالی به سوریه(+عکس)

در روزهای گذشته اسراییلی هایی که ماسک ضد گاز برای مقابله با حمله شیمیایی ندارند و یا افرادی که می خواهند ماسک ضد حمله شیمیایی شان را تعویض کنند به مراکز توزیع این ماسک ها مراجعه می کنند.
همزمان با آغاز شمارش معکوس برای حمله احتمالی کشورهای غربی به سوریه، ارتش اسراییل نیز به حالت آماده باش درآمده و نگرانی در اسراییل درباره احتمال حمله موشکی سوریه افزایش یافته است.

به گزارش عصر ایران، در روزهای گذشته اسراییلی هایی که ماسک ضد گاز برای مقابله با حمله شیمیایی ندارند و یا افرادی که می خواهند ماسک ضد حمله شیمیایی شان را تعویض کنند به مراکز توزیع این ماسک ها مراجعه می کنند.
 
تصاویر زیر مراکز توزیع ماسک های ضد گاز شیمیایی در تل آویو را نشان می دهد.


/ 1 نظر / 4 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐───────────────────────────────────────┌ │ امام محمد باقر علیه السلام فرمودند: │ │ کسی به ولایت ما نمی رسد مگر با عمل شایسته و خودداری از گناه │ │ جهاد النفس صفحه 112 │ ┘───────────────────────────────────────└