رسوایی جنسی چهره مشهور تلویزیون +عکس

رسانه های انگلیس روز جمعه از بازداشت و بازجویی از یکی از چهره های مشهور تلویزیونی این کشور در ارتباط با سوءاستفاده های جنسی خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،ˈرالف هریسˈ اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) توسط تیم ویژه پلیس انگلیس که درباره سوءاستفاده های جنسی تحقیق می کند، بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت.

پلیس همچنین اخیرا خانه هریس را در منطقه ˈبرکشایرˈ بازرسی کرده است. این مجری سابق برنامه های تلویزیونی هم اکنون به قید وثیقه آزاد است و باید ماه آینده برای پاسخگویی به اتهامات خود در دادگاه حاضر شود.هریس ۸۲ ساله که استرالیایی الاصل است از حدود نیم قرن پیش در انگلیس زندگی می کند و ۴۰ سال سابقه فعالیت در شبکه های مختلف تلویزیونی این کشور از جمله ˈبی بی سیˈ و ˈآی تی ویˈ دارد.


پلیس انگلیس پاییز پارسال و پس از فاش شدن ابعاد گسترده فساد اخلاقی ˈجیمی ساویلˈ مجری مشهور ˈبی بی سیˈ تیم ویژه ای را با عنوان ˈیوتریˈ برای تحقیق در مورد سوءاستفاده های جنسی وی و دیگر چهره های سرشناس از کودکان، تشکیل داد که بازرسان این تیم ویژه پلیس تاکنون ۱۲ نفر از جمله چندنفر از مجریان فعلی و سابق ˈبی بی سیˈ را بازداشت و مورد بازجویی قرار داده اند.

/ 0 نظر / 4 بازدید