ناو موشک انداز سینای ۷

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توانمندی جوانان متعهد و متخصص ایرانی در تامین تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح، گفت: ناو موشک انداز ˈ سینای۷ ˈ با هدف ارتقای توان رزم نیروی دریایی ارتش طراحی و تولید شده و مراحل پیشرفت خود را طی می کند.

دریادار حبیب الله سیاری

دریادار حبیب الله سیاری

 امیر دریادار ˈ حبیب الله سیاریˈ همزمان با هفته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت :ناو موشک انداز سینای ۷ رونمایی می شود، افزود: این ناو موشک انداز از سری ناوهای پروژه سینا و همکلاس ناو موشک انداز ˈ پیکانˈ است.

امیر دریادار سیاری خاطرنشان کرد: ناو موشک انداز سینای ۷ با توجه به گذشت زمان و ارتقای سطح فناوری در دنیا طراحی و تولید شده و از سری قبلی خودش بسیار پیشرفته تر، و بهینه سازی شده تر است.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت هایی در بخش های سلاح، تجهیزات، بدنه، حساسه های اطلاعاتی موجود ، سیستم رانش و سیستم های جنگ الکترونیک(جنگال) ناوشکن سینای ۷ انجام شده است .

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: هدف نیروی دریایی از اضافه کردن تجهیزات نوین به ناوگان دریایی خود ، ارتقای توان رزمی و دفاعی این نیرو، برای دفاع از منابع، منافع و مرزهای آبی کشور است.

امیر دریادار سیاری با بیان این که با رونمایی از مرحله دوم ساخت ناوشکن سینای ۷، مرحله بعدی ساخت آن به سرعت دنبال می شود، ابراز امیدواری کرد که در مرحله بعدی و در اوایل سال آینده(۱۳۹۲) این ناوشکن به طور کامل به یگان دریایی نیروی دریایی ارتش ملحق شود.

همزمان با هفته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز چهارشنبه از دو زیردریایی کلاس غدیر و شبیه ساز این نوع زیردریایی رونمایی می شود و دو هواناو (هاورکرافت) نیز که تعمیرات اساسی آن توسط نیروهای متخصص و متعهد نیروی دریایی ارتش و صنایع دفاعی کشورمان انجام شده است، به یگان هواناو این نیرو الحاق می شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید