رهبر انقلاب: ایران تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد

مقام معظم رهبری در سخنرانی خود در حرم مطهر امام رضا(ع) فرمودند: رژیم صهیونیستی در قواره و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به چشم بیاید/ اگر غلطی از آنها سربزند جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.
به گزارش فارس، سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع خیل پرشور زائران حرم مقدس امام رضا (ع) دقایقی پیش آغاز شد و به صورت زنده از شبکه خبر و رادیو معارف در حال پخش است.

به گزارش فارس، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب امسال نیز طبق رسم همه ساله همزمان با نخستین روز فروردین در حرم رضوی به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

قابل ذکر است سال 92 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نامگذاری شده است.

 

* رهبر معظم انقلاب: بعضی فقط ضعف‌ها را می‌بینند، این نگاه ناقصی است/ملت ایران در میدان پرچالش به رغم دشمنی دشمنان سربلند و پیروز ظاهر شده است.

 

* رهبر معظم انقلاب: برنده میدان پرتلاش زورآزمایی بین‌المللی ملت ایران است.

 

* رهبر معظم انقلاب:  امروز یک شبکه تبلیغاتی بسیار عظیم با هزارن رسانه مشغول به کار است تا با انکار پیروزی های ملت و بزرگ کردن ضعف ها و پنهان کردن قوت ها اثبات کند در کشور ایران پیشرفتی صورت نمی‌گیرد.

 

*رهبر معظم انقلاب:  دشمن دو برنامه اصلی دارد، اول مانع تراشی در مسیر پیشرفت ایران با منحرف کردن حواس ملت، مسئولان و نخبگان  و دوم ؛ تلاش تبلیغاتی برای انکار پیشرفت‌ها.

 

*رهبر معظم انقلاب:  رژیم صهیونیستی در قواره و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به چشم بیاید/ اگر غلطی از آنها سربزند جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

 

*رهبر معظم انقلاب: دولت انگلیس خبیث هم با ملت ایران دشمنی میکند،منتها دولت انگلیس نقش مکمل دشمنی را با ملت ایران ایفا میکند و استقلالی از خودش ندارد.

 

* رهبر معظم انقلاب: لانه اصلی توطئه علیه ایران، آمریکاست/این از لطایف عالم است که با ما دشمنی میکنند و میگویند نفهمید که ما با شما دشمنی می‌کنیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید