زمان واریز سهمیه بنزین فروردین اعلام شد

از این رو برای فروردین ماه سالجاری هر لیتر بنزین نیمه یارانه ای با قیمت 400 تومان و بنزین آزاد با نرخ 700 تومان عرضه می شود، ضمن آنکه آمارهای رسمی نشان می دهد در اسفند ماه امسال به طور متوسط روزانه 12 تا 15 میلیون لیتر بنزین با قیمت آزاد 700 تومانی در جایگاه‌ها به فروش رسیده است.
     
همچنین برای نوروز امسال 25 لیتر سهمیه بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت‌ها با نرخ نیمه یارانه ای اختصاص یافته است، این در حالی است که برای فروردین ماه هیچگونه تغییری در سهمیه خودروهای عمومی و خدماتی حاصل نشده است.
   
از سوی دیگر، برای فروردین ماه سال آینده سهمیه بنزین آزاد خودروهای شخصی بدون محدودیت، در صورت اتمام سهمیه بنزین نیمه یارانه ای 400 تومانی خودروها از طریق کارت هوشمند سوخت خودرو قابل برداشت است.  

مصطفی کشکولی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران پیشتر در گفتگو با مهر با اشاره به اتخاذ تدابیر ویژه به منظور واریز 50 لیتر سهمیه ویژه بنزین نوروزی مردم، اعلام کرده بود: در حال حاضر بیش از 5 هزار جایگاه بنزین، گازوئیل، گاز مایع و CNG در استانهای مختلف کشور به طور همزمان در مدار بهره برداری و فعالیت قرار دارند.

/ 0 نظر / 4 بازدید