گاف جدید منافقین+ تصویر‬

صفحه رسمی گروهک منفور منافقین در فیس‌بوک با ۳۰۰ عضو ناشیانه با انتشار عکس‌هایی که افراد در آن لباس‌های تابستانی و آستین کوتاه پوشیده‌اند ادعا کرده است این تصاویر تجمعات امروز کرج و تهران است

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گروهک منافقین که سرمست خروج از لیست سازمانهای تروریستی کشورهای آمریکای شمالی و اتحادیه اروپا هستند به سبب جنایت‌ها و خیانتهای فراوانی که داشته‌اند هیچ مقبولیتی حتی در میان سایر گروهکهای ضد نظام ندارد.

منافق‌ها از گذشته جهت ابراز نوکری و جانثاری به صهیونیست‌ها و دشمنان ایران از هیچ خباثتی چون جاسوسی و ترور شهروندان و دانشمندان کشورمان فروگذاری نکرده‌اند.

صفحه رسمی این گروهک در فیس‌بوک با حدود ۳۰۰ عضو برای خوش خدمتی و خبرسازی دست به انتشار شایعاتی آنچنان ناشیانه و احمقانه زده است که باعث رسوایی گردانندگان این صفحه شده است انتشار دروغهایی شاخدار و بسیار ناشیانه که مشابه آن در هیچ یک از سایتهای خبری ضد ایرانی و وابسته به غرب وجود ندارد. ظاهرا این اخبار در جهت تحمیق و شستشوی مغزی هواداران اندک این گروهک میباشد که در اردوگاههای مخوف فرانسه و ... اجازه دسترسی به سایر رسانه ها به جز رسانه های این گروهک را ندارند.

در صفحه این گروهک در فیس‌بوک اخبار و تصاویری منتشر شده است که مدعی تجمعاتی در این روزهای زمستانی و سرد است در حالیکه افراد حاضر در این عکس‌ها در سرمای سوزناک زمستان آستین کوتاه به تن دارند و درختان سبز می‌باشند جالب اینجاست که این تصاویر دراخبار پخش شده از صدا و سیما از تلویزیون گرفته شده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید