شنود پیام رمز شده و کشف متن پیام سپاه به شیعیان عراق توسط آمریکا

به گزارش رویترز ، این روزنامه به نقل از مقام‌های آمریکایی که نخواستند نامشان فاش شود نوشت، سفارت آمریکا در بغداد یکی از اهداف احتمالی برای این حمله خواهد بود.


"وال استریت ژورنال" ادامه می‌دهد، مقام‌های آمریکایی در مورد دامنه این اهداف بالقوه توضیحی نداده‌اند.


هشدار به شهروندان آمریکایی
وزارت امور خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه (5 سپتامبر) به شهروندان این کشور در مورد سفر غیر ضروری به عراق هشدار داد.


باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا از کنگره این کشور خواسته است تا از طرح او برای حمله محدود به سوریه پشتیبانی کند. این تهاجم احتمالی در پاسخ به حمله شیمیایی به اطراف دمشق در 21 اوت سال جاری صورت می‌گیرد. آمریکا دولت بشار اسد را مسئول این حمله دانسته و این اقدام را محکوم کرده است.


"پیامی از سپاه قدس "
روزنامه "وال استریت ژورنال" می‌نویسد، پیام ایرانیان را در روزهای اخیر کشف کرده و این پیام از سوی فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران ایران صادر شده است. در این گزارش همچنین آمده که این پیام به شبه‌‌نظامیان شیعه عراق که مورد حمایت ایران‌اند ارسال شده است.


این روزنامه می‌نویسد، در این پیام به گرو‌ه‌های شبه‌نظامی عراق گفته می‌شود، آماده باشند تا در صورت حمله آمریکا به سوریه با قدرت واکنش نشان دهند.

/ 4 نظر / 4 بازدید
مهدي

سلام دوست من وب پر محتوايي داريد . سري هم به ما بزنيد . موفق باشيد .

مهدي

سلام دوست من وب پر محتوايي داريد . سري هم به ما بزنيد . موفق باشيد .

مهدي

سلام دوست من وب پر محتوايي داريد . سري هم به ما بزنيد . موفق باشيد .

برده ولی آزاد

چنان درگیر چاله های پشت سر بودم که چاه پیش رو را ندیدم [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تو که باشی سال ها یک فصلن نه خزان دلتنگی،نه سوز دل سردی،نه آتش بی مهری همه روزها با تو بهار عاشقیستـــــــــــ* خوشا آنانکه با گذر عمر پیر و با کهنه شدن عشق جوان می شوند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تو که باشی سال ها یک فصلن نه خزان دلتنگی،نه سوز دل سردی،نه آتش بی مهری همه روزها با تو بهار عاشقیستـــــــــــ* [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تقدیم شما از هر آنچه نیکی ست.متشکرم از حضورتون عزیز