رونمایی از دو اثر اقتصادی در دانشگاه امام صادق

هم چنین فیلم های بررسی تحلیلی اقتصاد ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی و تولید ملی با حضور کارشناسانی چون دکتر نهاوندیان، حدادعادل، سبحانی، رضایی و … به همراه گفتگو با کارآفرینان موفق، از مجموعه برنامه‌ی تلویزیونی «پایش» پخش شده در شبکه اول سیما، به همراه گزارش ها و مستندهای اقتصادی، تحلیل های آماری از وضعیت کنونی اقتصاد ایران، اسناد بالادستی سیاست های تولید ملی، گزارش های پشتیبان در حوزه اصلاح الگوی مصرف، گزارش هایی از متغیرهای کلان اقتصادی ایران، سایر بخش های این مجموعه را تشکیل می دهند.

مستند صوتی حباب نیز مستند ۱۹ دقیقه‌ای است که با استفاده از نظر کارشناسی اساتید دانشگاه و بهره‌گیری از نظرات مردمی و نیز با یک پشتوانه تحقیقاتی به عرصه فرهنگ‌سازی اقتصادی با مخاطب عموم مردم ورود پیدا کرده است. گفتنی است موضوع «شایعه در بازار» به عنوان یکی از مقولات «فرهنگ مصرفی» محسوب شده و ورود به دیگر مسائل این حوزه بسیار جدی می‌نماید.

همچنین شایان ذکر است یکی از انگیزه‌های اصلی تولید این‌چنین سبکی، الگوسازی برای دیگر دغدغه‌مندان و علاقمندانی است که به این حوزه ورود پیدا کرده و با صرف اندکی زمان و کار فنی، ایده‌های خود را به تولید محصولاتی جذاب و عامه‌پسند تبدیل کنند.

/ 0 نظر / 4 بازدید