دستگیری چهار خلبان ترک در سوریه

همچنین یگان های ارتش سوریه، مراکز اختفای تروریست ها در شهرک التضامن در جنوب دمشق و شهرک های یلدا، ببیلا و حجر الاسود در استان ریف دمشق را به طور کامل منهدم کردند؛ که در نتیجه آن شمار زیادی از تروریست ها کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.
الوطن به نقل از منابعی در اردوگاه یرموک گزارش داد، درگیری میان عناصر مسلح و کمیته های مردمی فلسطین همچنان ادامه دارد؛ و این امر به تشدید وخامت وضعیت انسانی این ساکنان باقی مانده در این اردوگاه دامن زده است.

علاوه بر این نیروی هوایی سوریه، پناهگاههای تروریست ها در ساختمان اداره مالیات شهر السفیره را نیز بمباران کردند؛ که در نتیجه آن 100 تروریست که بیشتر آنها از اعضای گروهک تروریستی النصره بودند، به هلاکت رسیدند.

در منطقه الرستن، در حومه حمص نیز یکی از یگانهای ارتش به چندین پناهگاه تروریست ها حمله کرد که در نتیجه دهها تن از آنها کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر، خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" نیز یک یگان از نیروهای ارتش و پلیس مرزبانی سوریه شماری از تروریست ها را که تلاش می کردند از مرز اردن وارد آن کشور شوند مورد حمله قرار دادند که شماری از این افراد زخمی شدند و ارتش و مرزبانی چندین سلاح اسرائیلی را از تروریست ها کشف و ضبط کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید