خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
ارتش روسیه با شدت یافتن احتمال آغاز حمله کشورهای غربی و عربی به اتفاق آمریکا به نظام سوریه نیروهای خود را به حالت آماده باش جنگی در آورده است.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری صهیونیستی دبکا، منابع آگاه نظامی به مقامات رژیم صهیونیستی اطلاع داده اند همزمان با افزایش تهدیدات نظامی برضد سوریه ارتش روسیه نیز به نیروهای و ناوگان نظامی خود بخصوص به نیروهای مستقر در دریایی مدیترانه و دریای سرخ اعلام آماده باش جنگی داده است.

مقامات نظامی رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کردند: این آماده باش نظامی نیروهای روسی مستقر در جنوب و مرکز خاک سوریه را هم در بر می گیرد.

این پایگاه خبری صهیونیستی در این باره اعلام کرد: باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا تصمیم خود مبنی بر آغاز جنگ برضد سوریه را بدون توجه به نظر شورای امنیت سازمان ملل اتخاذ خواهد کرد و بعد از صدور فرمان آغاز جنگ از سوی رئیس جمهوری آمریکا قرار است بلا درنگ عملیات نظامی برضد سوریه آغاز شود تا بشار اسد رئیس جمهوری این کشور فرصت دفاع از خود را نداشته باشد.


این پایگاه خبری صهیونیستی درباره واکنش احتمالی نظام بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به این حملات هم معتقد است: رئیس جمهوری سوریه ممکن است بلا فاصله بعد از آغاز جنگ رژیم صهیونیستی، اردن، عربستان ویا حتی ترکیه را هم هدف قرار دهد، چرا که براساس گفته عمران الزُعبی وزیر اطلاع رسانی سوریه که با شبکه خبری المیادین سخن می گفت اعلام کرده بود در صورت حمله به سوریه خاورمیانه به آتش کشیده خواهد شد.

این پایگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ادامه در خصوص احتمال به دست نیامدن مدرکی دال بر عدم استفاده سوریه از سلاح شیمیایی در منطقه " الغوطه الشرقیه " و " الغوطه الغربیه " در حومه دمشق نیز گفت: به استثنای حالات قربانیان استفاده از چنین گازهایی که کشته شده اند تا هنوز دچار این عوارض سمی هستند باید گفت ممکن است بازرسان تسلیحات شیمیایی سازمان ملل هیچ مدرکی را در حومه دمشق نیابند چرا که در گازهای استفاده شده، نظام سوریه غلظت این گازها را کاسته و به همراه آن از گازهای مقابله با هرج و مرج استفاده کرده که به سرعت نشانه های خارجی استفاده از گازهای شیمیایی را از بین می برد.

این پایگاه خبری در ادامه ادعاهای خود افزود: این تکنیک جدید استفاده از گازهای شیمیایی را ایران ابداع کرده تا آثار و نشانه های خارجی استفاده از این قبیل گازها به سرعت از بین برود.

پایگاه اطلاعاتی صهیونیستی "دبکا" در ادامه افزود: طی دو روز گذشته تلاش‌ها و آمادگی های غرب و آمریکا برای انجام اقدام نظامی برضد نظام سوریه قوت گرفت تا اقدامی عربی و غربی برضد دمشق صورت گیرد، البته هدف از این عملیات نظامی جنگ ادامه‌دار و طولانی‌مدت که با هدف سرنگونی نظام بشار اسد رئیس جمهوری سوریه باشد نخواهد بود، بلکه این کشورها تلاش دارند از این طریق ضرباتی محدود بر نظام دمشق وارد آورند و مناطقی از خاک سوریه را با عنوان مناطق پرواز ممنوع از خاک این کشور جدا کنند.

این پایگاه اطلاعاتی تل‌آویو در خاتمه افزود: اگر چه در ابتدای امر تل‌آویو تنها به افزایش حالت فوق العاده در داخل این رژیم بسنده کرد اما رفته‌رفته اکنون رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیده است که در صورت آغاز حملات برضد سوری تل آویو هم ناگزیر در این حملات مشارکت خواهد داشت.

این پایگاه در توضیح علت تصمیم تل‌آویو به مشارکت در این حمله هم اعلام کرد: براساس اطلاعات رسیده از سوریه و حزب الله به محض آغاز جنگ برضد سوریه دمشق و حزب الله طرحی را در دست دارند تا به‌وسیله آن فلسطین اشغالی، اردن و ترکیه را با استفاده از موشک های دور برد هدف قرار دهند.موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است