خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
شبکه خبری "سی‎ان‎ان" آمریکا اعلام کرد: تاکنون گمانه زنی‎های بسیاری در مورد محل اقامت مرسی شده بود ولی در حال حاضر اطلاعات موثقی در دست داریم که وی در مقر گارد ریاست جمهوری، "حبس خانگی" شده است.
به گزارش ابنا، شبکه خبری "سی‎ان‎ان" از قاهره گزارش داد: «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر، در مقر گارد ریاست جمهوری بازداشت و تحت کنترل می‎باشد.

این شبکه خبری آمریکایی در ادامه تاکید کرد: تاکنون گمانه زنی‎های بسیاری در مورد محل اقامت مرسی شده بود ولی در حال حاضر اطلاعات موثقی در دست داریم که وی در مقر گارد ریاست جمهوری، "حبس خانگی" شده است.

گفتنی است روز چهارشنبه 12 تیرماه ساعت 23:30 (به وقت تهران) در حالی که چند ساعت از پایان ضرب الاجل 48 ساعته ارتش به سیاستمداران کشور برای تحقق مطالبات مردم، می‎گذشت و فرماندهان ارتش جلسه چند ساعته ای را با چهره های دینی و سیاسی این کشور برگزار کردند؛ سرانجام «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع مصر و فرمانده نیروهای مسلح در مقابل دوربین ها ظاهر شد و بیانیه مهمی اعلام کرد که «محمد مرسی» از ریاست جمهوری برکنار و «عدلی منصور» روز پنجشنبه 13 تیرماه ریاست دولت موقت این کشور را به عهده گرفت.


موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است