خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید

وزارت خارجه امریکا در اقدامی قابل پیش بینی در صدد خارج ساختن سازمان منافقین ضد خلق ایران از لیست سازمان های تروریستی است .

 این رفتار دولت مردان امریکا که در ظاهر به منظور فریب مردم ایران این سازمان را در لیست گروه های تروریستی قرار داده بود . مدت ها بود که کارایی خود را از دست داده بود ولی از آنجا که متصدیان امور سیاسی امریکا از ورطه بدورند و اطلاع کافی از جهان بویژه غرب آسیاندارند . مدت ها بود که امیدوار به راهگشایی این شیوه به منظور خلل در اراده مردم ایران در رسیدن به حقوق حقه خود بوده اند .


چندین سال از خروج این گروه از لیست سازمان های تروریستی اروپا می گذرد و همزمان این گروه در هم در کشورهای اروپایی و هم در ایالات متحده امریکا با تمام توان ناداشته خود خودنمایی نموده و خروج و یا ورودش در لیست های ساختگی مورد بحث هیچ تاثیر بر فعالیت شان نداشته و ندارد و یقینا این اقدام امریکا نیز جز آنکه نقابی را از صورتک سیاسیون امریکا کنار می زند هیچ تاثیر به سزایی نداشته و ندارد .

 

آنانی که درراه سلب اراده ملت ایران در رسیدن به حقوق هسته ای خود متوسل به ترور و خرابکاری در مسیر برقرسانی به تاسیسات فردو می شوند ، حمایت شان از سازمانی که ماهیت واقعی خود را طی سالیان متمادی به مردم ایران به اثبات رسانده اند چیز عجیبی نیست .

سازمانی که سالیان سال به انواع و اقسام شیوه های غیر قانونی و ضد مردمی پرداخته و حتی اقدام به جاسوسی در خاک ایران به نفع دشمنان ایران نموده است و عملا همگام با سربازان صدام حسین در چندین جبهه سربازان مدافع این مرز و بوم را هدف حمله قرار داده اند از مدت ها پیش از نظر مردم ایران در لیست گروه های تروریستی قرار داشته و روابط این سازمان با دشمنان مردم ایران خارج از هر قطع نامه و لیست هویدا و مبرهن است .

سازمانی که با بهانه مبارزه برای آزادی با شیوه های ننگین جاسوسی وعامل گیری اقدام به اغفال جوانان معصوم این مرزوبوم نموده و در نهایت آنان را به کمپ های تحت کنترل شدید فرستاده وحتی در همین اواخر اجازه ملاقات این بخت برگشتگان با خانواده هایشان را نیز ندادند.

بسیار مبرهن و آشکار است که شیوه عامل گیری این سازمان مخوف نیز مشمول هرکس نبوده و صرفا با گلچین نمودن افراد ارزشی و تحصیل کرده که میتوانند سرمنشاء آبادانی برای کشور باشند صورت می گرفت .

یعنی بزرگترین خیانت این سازمان پس از همکاری با ارتش صدام حسین در نبرد قادسیه دوم انحراف در مسیر زندگی افرادی بود که میتوانستند سرمنشاء خیر و برکت برای ملت ایران باشند.

سرگذشت این سازمان و سرسپردگی آن را ازما که دشمنان قسم خورده آنان هستیم نپرسید بلکه بسراغ افرادی بروید که درون این سازمان سالیان سال حضور داشته اند و در راه مقاصد شوم رهبران پشت پرده آن دست و پا از دست داده اند ، جوانی تلف کرده اند و در نهایت موفق به فرار شده اند .

اینکه حاکمیت جمهوری اسلامی ایران دارای مخالفینی باشد هیچ دور از انتظار نیست . چرا که هر حاکمیت با هر اساس نامه ای دارای مخالفین و موافقین خواهد بود . اما اینکه مخالفین یک نظام در صف سربازانی قرار بگیرند که حضور کوتاه مدتشان در خرم شهر و دیگر شهرهای اشغالی به منظور جداسازی گوشه ای از خاک عزیز مان به اثبات رسید غیر قابل بخشش است .

و حال با توجه به تهدیدات امریکا و اسرائیل به نظر میرسد امریکا در نظر دارد در حمله احتمالی به ایران از افراد این سازمان در خط مقدم نیروی زمینی خود استفاده نماید .موضوع مطلب : خبر داغ / دانستنیها

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است