خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
تحقیق تازه‌ای از وزارت دفاع آمریکا نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۲ بیش از ۲۶ هزار نفر از نیروهای نظامی این کشور هدف حملات جنسی قرار گرفته‌اند.

خبرگزاری فارس: پنتاگون: بیش از ۲۶ هزار نظامی آمریکا هدف حمله جنسی قرار گرفته‌اندبه گزارش فارس، نتایج پژوهشی جدید از پنتاگون نشان می‌دهد تعداد موارد پرخاشگری جنسی گزارش شده توسط اعضای ارتش در سال 2012 نسبت به زمان مشابه در یک سال قبل‌تر از 3192 مورد به 3374 مورد افزایش یافته است.

 به گزارش خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرسپنتاگون همچنین برآورد کرده 26 هزار نفر از نیروهای نظامی این کشور در سال 2012 هدف حملات جنسی قرار گرفته‌اند. این رقم در سال 2011 برابر با 19 هزار نفر بوده است.

آمارهای مذکور نشان می‌دهند بسیاری از قربانیان حملات جنسی ترجیح می‌دهند به دلیل ترس از حملات تلافی‌جویانه مجدد یا نداشتن اطمینان از مجازات بانیان این حملات، این مشکل را گزارش نکنند.   

سناتور «کارل لوین»، رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا روز سه‌شنبه در یک جلسه استماع گفت طبق برآورد این گزارش پنتاگون که بر اساس مصاحبه با افرادی گمنام انجام شده روزانه بیش از 70 مورد حمله جنسی به پرسنل نظامی مربوط می‌شود.موضوع مطلب :

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است