خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
مفتی وهابی عربستانی که به دختر پنج ساله خود تجاوز کرد و با شکنجه وی را کشت، به دستور دادگاه سعودی، به پرداخت دیه به مادر دختر محکوم شد.

به گزارش باراک اوباما دات آی آر، فعالان حقوق بشری عربستان گزارش دادند یک مفتی وهابی عربستانی پس از تجاوز و قتل دختر ۵ ساله‌اش و تنها در حالی که مدت کوتاهی را در زندان به سر برده بود، با حکم دادگاه سعودی به پرداخت دیه به مادرش، از زندان آزاد شد.

 


براساس گزارش اهرام آنلاین، به گفته فعالان، لمیا الغمادی که با آسیب‌های متعدد، از جمله شکستگی در جمجمه، چندین دنده و بازوی چپ، کبودی و سوختگی در سطح زیادی از پوست، در تاریخ ۴ دی سال ۱۳۹۰ در بیمارستان بستری شده بود، در اول آبان سال جاری فوت کرد اما خبر کشته شدن این دختر ۵ ساله توسط مفتی سعودی، در بایکوت کامل رسانه‌ای قرار گرفت.

 تشییع جنازه لمیا، دختر ۵ ساله


فعالان گروه "رانندگی برای زنان" که اعضای آن، گروهی از زنان عربستانی هستند که موارد نقض حقوق زنان در این کشور را رسانه‌ای می‌کنند، در بیانیه ای اعلام کردند: فیحان الغمادی، مفتی سعودی و مهمان ثابت شبکه‌های آموزه‌های وهابی در عربستان، اعتراف کرد که از چندین کابل و عصا برای تحمیل صدمات استفاده کرده است.

 


فیحان الغمادی مفتی وهابی و کارشناس ثابت شبکه‌های ماهواره‌ای عربستان
 

دادگاه سعودی در حالی مفتی وهابی را از مجازات مرگ رهانیده که حکم صریح اسلامی برای جرایمی مانند تجاوز به عنف و تعدی به کودکان، اعدام است.موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است