خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
دیوان عالی بحرین در ادامه صدور احکام برضد شهروندان بحرینی، «محمد میرزا» عضو تیم ملی رزمی جوجیتسو این کشور را به حبس محکوم کرد.

معصومه المهدی همسر محمد میرزا امروز (دوشنبه) در مصاحبه با شبکه خبری العالم گفت: محمد با شرکت در مسابقات جهانی توانست پرچم بحرین را بالای سر ببرد و مدال های طلای بسیاری را برای کشورش به ارمغان آورد و به مربی ماهری در این رشته ورزشی نیز تبدیل شد.

المهدی افزود: مسئولان بحرین اتهام ناروای "ربودن یک مأمور پلیس” را به محمد و ۹ نفر دیگر وارد کرده اند در حالی که محمد به هیچ وجه این ۹ نفر را نمی شناسد.

وی گفت: محمد به همراه این ۹ نفر در دادگاه نظامی محاکمه و به ۲۰ سال حبس محکوم شده بود و این حکم در دادگاه تجدید نظر به ۱۵ سال کاهش یافت و سرانجام دادگاه عالی همه آن ۹ نفر را تبرئه و محمد را به ۱۰ سال حبس محکوم کرد.

همسر محمد میرزا افزود: محمد فقط به ورزش می پرداخت و با امور سیاسی کاری نداشت .


معصومه المهدی خاطرنشان کرد: محمد یک روز برای خرید از خانه بیرون رفت و نیروهای امنیتی وی را ربودند و ما از سرنوشت وی بی اطلاع بودیم. هنگامی که از نهادهای مربوطه جویای سرنوشت وی شدیم، از دادن اطلاعات امتناع کردند تا اینکه یک روز دادگاه نظامی با ما تماس گرفت و زمان محاکمه محمد را به ما ابلاغ کرد و هنگامی که ما محمد را در دادگاه دیدیم، آثار شکنجه روی صورت و دستانش نمایان بود.
نکته جالب اینکه معصومه المهدی همسر محمد میرزا نیز از کار اخراج شده و محمد هم از شرکتی که در آن کار می کرد، اخراج و مجوز مربیگری جوجیتسو وی نیز لغو شده است .

المهدی در مصاحبه با العالم خطاب به مسئولان رژیم بحرین گفت: دستگاه قضائی بحرین احکام ناعادلانه صادر می کند و سرنوشت مردم را به بازی می گیرد.

وی افزود: صدور حکم ۲۰ سال حبس سپس تخفیف حکم به ۱۵ سال و نهایتاً به ۱۰ سال شک و تردیدها درباره عملکرد دستگاه قضائی را افزایش می دهد.

همسر محمد میرزا گفت: فردی مانند محمد که با تلاش های مجدانه پرچم بحرین را در مجامع ورزشی جهان بالا برده و برای کشور افتخار آفریده است، نباید با اتهامات ناروا زندانی و چنین حکم ظالمانه ای در حق وی صادر شود.

المهدی افزود: محمد یک و نیم سال پیش هنگامی که فرزندش شش ماهه بود، ربوده شد و فرزندش هم اکنون دو ساله است و تاکنون فقط ۲ بار پدر خود را – آن هم دست بسته و در لباس زندان- دیده است .موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است