خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
چهار خلبان تبعه ترکیه، هنگام حمله به فرودگاهی در حلب همراه گروهی از تروریست‌ها، دستگیر شدند.

به گزارش العالم، نیروهای حفاظت از فردوگاه نظامی کوبرس، چهار خلبان ترک را که تلاش می کردند به همراه شماری از تروریست ها وارد این فرودگاه شوند، دستگیر کردند.

روزنامه "الوطن" چاپ دمشق نوشت: دستگیری این 4 افسر خلبان ترک نشان دهنده دخالت آشکار ترکیه در بحران سوریه و عبور از مرحله مدیریت توطئه علیه سوریه، به دخالت مستقیم است.
از سوی دیگر، ارتش سوریه دیروز به پاکسازی مناطق از عناصر مسلح و تروریست ها در همه محورها ادامه دادند؛ و ضربات سهمگینی را به آنها وارد کردند؛  در نتیجه این عملیات، امنیت کامل در فرودگاه بین المللی دمشق برقرار گردید.

به نوشته الوطن، یگان های ارتش سوریه در تعقیب گروههای مسلح در منطقه الغوطه شرقی، بسیاری از اعضای این گروهها را به هلاکت رسانده و شماری از آنها را نیز مجروح کردند.
این روزنامه افزود: براساس اطلاعات به دست آمده، امنیت کامل در فرودگاه بین المللی دمشق برقرار شده است.


همچنین یگان های ارتش سوریه، مراکز اختفای تروریست ها در شهرک التضامن در جنوب دمشق و شهرک های یلدا، ببیلا و حجر الاسود در استان ریف دمشق را به طور کامل منهدم کردند؛ که در نتیجه آن شمار زیادی از تروریست ها کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.
الوطن به نقل از منابعی در اردوگاه یرموک گزارش داد، درگیری میان عناصر مسلح و کمیته های مردمی فلسطین همچنان ادامه دارد؛ و این امر به تشدید وخامت وضعیت انسانی این ساکنان باقی مانده در این اردوگاه دامن زده است.

علاوه بر این نیروی هوایی سوریه، پناهگاههای تروریست ها در ساختمان اداره مالیات شهر السفیره را نیز بمباران کردند؛ که در نتیجه آن 100 تروریست که بیشتر آنها از اعضای گروهک تروریستی النصره بودند، به هلاکت رسیدند.

در منطقه الرستن، در حومه حمص نیز یکی از یگانهای ارتش به چندین پناهگاه تروریست ها حمله کرد که در نتیجه دهها تن از آنها کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر، خبرگزاری رسمی سوریه "سانا" نیز یک یگان از نیروهای ارتش و پلیس مرزبانی سوریه شماری از تروریست ها را که تلاش می کردند از مرز اردن وارد آن کشور شوند مورد حمله قرار دادند که شماری از این افراد زخمی شدند و ارتش و مرزبانی چندین سلاح اسرائیلی را از تروریست ها کشف و ضبط کرد.موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است