خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
دادگاه «لیندسای لوهان»بازیگر سرشناس هالیوود آمریکا را به چند ماه حبس محکوم کرد. وی اکنون دوران حبس خود را می گذراند و به گفته پزشکان، او در زندان دچار بیماری روحی – روانی شده است.
به گزارش شیعه آنلاین،«لیندسای لوهان» بازیگر سرشناس هالیوود آمریکا است. وی از بیماری روحی رنج می برد.

یک نویسنده ثروتمند عربستانی با انتشار نامه ای اعلام کرده که حاضر است تمام هزینه های درمان این بازیگر آمریکایی را بپردازد به شرط اینکه او مسلمان شود.
 
این نویسنده سعودی که «سعود بن عاید الدبیسی» نام دارد، در نامه خود همچنین خطاب به لوهان گفته: اگر با این شرط موافق هستی، از طریق رسانه ها یا با ارسال نامه ای به پست الکترونیکی من، این مسأله را اعلام کن.
 
گفتنی است نامه «سعود بن عاید الدبیسی» به «لیندسای لوهان» مورد استقبال سایت ها و رسانه های مختلف جهان عرب قرار گرفت و به طور گسترده منتشر شده است. کاربران اینترنتی عرب زبان نیز از این اقدام بی سابقه ابراز خرسندی کرده اند.
 
قابل ذکر است «لیندسای لوهان» سال گذشته پس از استفاده از مشروبات الکلی، در حالت مستی رانندگی می کرد. نیروهای پلیس او را بازداشت و به دادگاه تحویل دادند.
 
دادگاه هم وی را به چند ماه حبس محکوم کرد. وی اکنون دوران حبس خود را می گذراند و به گفته پزشکان، او در زندان دچار بیماری روحی – روانی شده است.


موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است