خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید
وزیر خارجه لبنان خواستار لغو تمامی مناسبات توافقنامه‌های عربی با رژیم صهیونیستی شده و گفت که امت عربی باید از ابزارهای فشار برای توقف فوری جنایت‌های اسرائیل در غزه استفاده کند.

 

خبرگزاری فارس: عدنان منصور: آیا وقت آن نشده که با عزت در برابر اسرائیل بایستیم

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الانتقاد، عدنان منصور وزیر خارجه لبنان در اظهاراتی در نشست وزیران خارجه اتحادیه عرب تاکید کرد که ملت فلسطین نیاز به حمایت دولت‌های عربی دارند و الان از این کشورها می‌خواهند تا تصمیم های حکیمانه و شجاعانه‌ای اتخاذ کرده و ثابت کنند که تجاوزهای اسرائیل به غزه بدون مجازات باقی نمی‌ماند.


وی تاکید کرد که اتحادیه عرب باید تدابیر سیاسی و اقتصادی جدی از جمله تعقیب مسئولان اسرائیل از سوی دستگاهای بین المللی به علت ارتکاب جنایات جنگی را در دستور کار قرار دهد.

وی از کشورهای عضو اتحادیه عرب خواست تا انواع ارتباطات و مناسبات خود با اسرائیل را قطع کنند و برنامه هایی را برای لغو تمامی سطح همکاری های دیپلماتیک و قطع مناسبات و لغو توافقنامه های امضا شده اتخاذ کنند.

منصور گفت که این اتحادیه باید از شرکای اروپایی نیز بخواهند تا به وجدان خود مراجع کرده و این تجاوز را محکوم کنند و قطعنامه های را در محکومیت و ممانعت از تجاوز اسرائیل بر غزه صادر کند.

وزیر خارجه لبنان خواستار تلاش برای توقف تجاوز به غزه و بازگشایی معابر به صورت فوری شده و گفت: آیا زمان آن فرا نرسیده که با عزت در برابر اسرائیل بایستیم؟ ما که تمامی ابزارهای فشار را در دست داریم، چه کار باید انجام دهیم؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما امروز در معرض آزمایش قرار داریم، همه جهان امروز اعتبار ما و ملت فلسطین را می سنجد و منتظر است تا ما تصمیمی تاریخی در راستای فلسطین و مقاومت آن و امت عربی بگیریم.موضوع مطلب : خبر ایران و جهان

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است