خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید

برنامه‌های ضدامنیتی غرب برای اخلال در آرامش کشور همچنان ادامه دارد. در تازه ترین نمونه، خبر دریافتی نشان دهنده آن است که سرویس‌های اطلاعاتی غربی نوع جدیدی از عملیات اطلاعاتی را که می‌توان آن را عملیات تولید نارضایتی نامید در دستور کار خود قرار داده اند.

از شیاطین جن و انس جز نا امیدسازی و اختلاف افکنی و تولید مزاحمت برای مردم انتظاری نیست، ولی وزن ملت ایران  به دلیل دین‌داری قوی، وحدت کلمه، اطاعت پذیری از رهبری کارآمد و بی‌نذیر،  عقبه‌ی در خشان و... آنقدر وزین  است که این طرح‌های ناقص آنان در نطفه خفه خواهد شد.


مطابق با گزارشی که «ایران هسته ای»منتشر کرده است، برخی ارزیابی های اطلاعاتی اخیرا انجام شده نشان می دهد که سرویس های امریکا، انگلیس اسراییل و سعودی، که پیش از این  از تشکیل اتاق عملیات مشترک آنها برای انتخابات ریاست جمهوری در ایران خبر داده شده بود، از مرتبطان خود خواسته اند توان عملیاتی خود را صرفا در جهت ایجاد نارضایتی به کار بگیرند.

تا پیش از این، دستور کار این سرویس ها این بود که با استفاده از توان عملیاتی خود و از جمله به کارگیری گروهک های مختلف، نسبت به ضربه زدن به توانمندی های کلیدی ایران در حوزه هسته ای، صنایع نظامی، فناوری های پیشرفته و حوزه هایی مانند آن اقدام کنند اما اخیرا از آنها خواسته شده از حجم فعالیت خود در این حوزه ها کم کنند و بیشتر روی مواردی متمرکز شوند که انجام موفق آنها بتواند نارضایتی اجتماعی تولید کند.

به طور مشخص، موارد زیر در دستور کار این سرویس ها و مرتبطان آنها قرار گرفته است:

1- اخلال در معیشت و روند تامین و توزیع کالاهای اساسی

2- ایجاد نارضایتی در میان طبقات خاص و مانند کارگران و معلمان

3- مختل کردن سیستم هایی مانند بانک، بیمه، پمپ های بنزین و دیگر زیرساخت هایی که محل مراجعه دائمی و روزمره مردم است.

جالب است که فعال کردن مرتبطان در جهت ایجاد اختلاف میان کادرهای متعدد درون نظام هم در همین راستا در دسور کار این سرویس ها قرار گرفته است.

ارزیابی ها حکایت از آن دارد که تمامی این فعالیت ها در چارچوب کلان برنامه غرب برای تبدیل کردن انتخابات ریاست جمهوری ایران به نقطه شروع یک سلسله آشوب ها و اعتراضات جدید قرار دارد که پیش از این وزیر خارجه اسراییل به صراحت از آن خبر داده بود.موضوع مطلب :

درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است