خبرگزاری پرخبر
خبر های جدید دنیا از دیجیتال تا آنالوگ , سیاسی ,اجتماعی ,مذهبی,اقتصادی
به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سایت پرخبر به نشانی http://newsy.persianblog.ir بعنوان یکی از پر بیننده ترین وبلاگهای فارسی، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یکوبلاگ خبری موفق و روبه رشد مطرح می باشد و آماده درج تبلیغات شما می باشد.
- برای مشاهده خلاصه آمار پر خبر کلیک کنید.

قوانین:
- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پرخبر باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پرخبر شما هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

نوع تبلیغ

سایز

جایگاه

قیمت (تومان)

بنر1

468X60

تمام صفحات ثابت

 5۰۰۰
بنر2

88X31

تمام صفحات ثابت

1۰۰۰

- منظور از تمام صفحات، صفحات سایت پرخبر از قبیل صفحه اصلی و تمام صفحات وبلاگ می باشد.درباره وبلاگ
خبرگزاری پرخبر

با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی, به وبلاگ خبرگزاری پرخبر خوش آمدید.

نويسندگان
صفحات وبلاگ
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرگزاری پرخبر محفوظ است